Sušené kytice


FLORISTICKÉ SLUŽBY

Vítejte v on-line květinářství AZ GARDEN s rozvozem po Pardubicích a okolí do 30km. Nabízíme řezané květiny, kytice z lásky, svatební květiny, květiny pro společenské akce, aranžované květiny, kytice na zakázku a další květinové sestavy.  Firma pravidelně zaváží 3- krát týdně čerstvé zboží, a  prostřednictvím distributorů je zboží za 30 hodin z holandské burzy k dispozici  v chladicím boxu firmy AZ GARDEN , kde je tak jako po celou dobu transportu, konzervováno při 7 st. C.  Tím je zachována bezkonkurenční kvalita nabízeného zboží a vysoká úroveň poskytovaných floristických služeb.  Další důležitou floristickou službou jsou aranžmá sušených vazeb a sezónních vazeb (dušičkové vazby, adventní věnce, vánoční svícny,  velikonoční dekorace, …).
Každá floristická zakázka má individuální přístup a vlastní originalitu.

Květiny si u nás můžete objednat on-line, samozřejmostí je bezpečná platba kreditní kartou a rozvoz po Pardubicích a okolí ještě dnes.

Specialitou sortimentu jsou dušičkové vazby a dušičkové dekorace, které máme jak od dodavatelů tak formou vlastní výroby v širokém sortimentu. 

 

 

 

Semena a sazenice Okrasné dřeviny Trvalky Vlastní výroba Kytice Dárkové předměty

28. 10. Samostatný stát

Zítra: Silvie

Návštěvnost stránek

546998
zapati[3].gif