FloreniUmlogo-Florenium-500x450.jpg

Jsme členy FloreniUm

 

Patříme mezi mistry zahradního umění. V našich žilách koluje po generace zelená krev.

Máme ambici, aby se značka FloreniUm stala všeobecně známým symbolem pečetě kvality, která byla budovaná po generace, je vrozená a tím je opravdová. Takové je FloreniUm, které nevzniklo, ale vyvinulo se. Vyrostlo.

Zahrada není místo, kde jen rostou květiny. Zahrada je součástí domova. A my ve Floreniu věříme, že nárok na takové místo má úplně každý.

Všem lidem nabízíme inspiraci, rady, zkušenosti a naše dlouholeté mistrovství v oboru. Jsme přesvědčení, že když se něčemu dlouhodobě poctivě věnujete, zákonitě musíte uspět. Že z malého semínka při správné péči vyroste cokoliv si budeme přát. Sami jsme toho důkazem.

Po generace předáváme náš Um nejen našim dětem, které navazují tam, kde jejich rodiče přestali, ale i všem zákazníkům.

FloreniUm tvoří jedenáct rodinných zahradnických center napříč republikou. Každé z center je garantem, že každý zákazník může v zahradničení uspět. Protože má stejný cíl jako naši mistři zahradníci. Vytvořit z domova jedinečné místo, plné zeleně, oddechu, estetiky a harmonie. Správný domov totiž takový být má.

 

Zahrada je náš svět, náš svět je FloreniUm.

Jsme členy těchto sdružení

 

Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR

 

 

International Garden Centre Associationflorenium-zpravodaj-4487.jpg

https://www.florenium.cz/

Zahradnický ples 2013
Zahradnický ples 2012

 

Katalog rostlin

Informační systém o rostlinách, přístupný jak z pohodlí domova na internetu www.katalog-rostlin.cz, tak přímo v prodejně na dotykovém kiosku. Dovolujeme si Vás upozornit, že katalog je primárně určen k poskytování informací a není aktuální nabídkou rostlin. Omluvte prosím, pokud rostlina uvedená v katalogu není zároveň dostupná na prodejně.

Katalog rostlin

Katalog rostlin

 

 

28. 5. Vilém

Zítra: Maxmilián

Návštěvnost stránek

670194
zapati[3].gif